Kamael.com.ua

Советы автомобилистам

Зарядні пристрої БЛИК від АвтоЄвроТрейд

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Зарядные устройства для автомобильных аккумуляторов БликПрактично всі автомобілісти знають, що за певних умов експлуатації, генератор машини не може повністю повернути батареї витрачену на запуск двигуна енергію. І поступово залишковий заряд зменшується настільки, що крутити стартер стає все складніше. І необхідно за допомогою спеціального пристрою довести щільність електроліту до нормального значення.

У продажу можна знайти два типи пристроїв для заповнення витраченої енергії акумулятора: зарядний і пуско-зарядний. Другі, у порівнянні з першими, можуть виконувати ще й функцію швидкого запуску двигуна, без попередньої зарядки акб. Це буває потрібно, коли необхідний терміновий виїзд.

Автомобілістам варто звернути пильну увагу на продукцію торгової марки «Блик». Зарядні пристрої цього виробника зарекомендували себе як надійні і якісні вироби, які мають масу додаткових функцій, які допомагають якісно заряджати джерела живлення. Прикладом таких функцій можуть служити вбудований захист від випадкового неправильного підключення полюсів. В цьому випадку короткого замикання не станеться, пристрій просто автоматично вимкнеться.

Технічні особливости зарядних пристроїв

Якщо заглянути в технічний опис приладів, то можна помітити, що максимальне значення, при якому він може заряджати, дорівнює 10 ампер. А вбудований адаптер сам налаштовується на включену мережу аж до 240 вольт. Так само пристрій може працювати в досить великому діапазоні температур, від мінус 10 градусів, до 40 вище нуля. Це дуже зручно, для різних кліматичних зон.

Якщо правильно налаштувати пристрій, то по току, що видається, можна дуже точно дозувати зарядку акумулятора. Якщо значення вольтажу буде в межах 12.1, то акб зарядиться на 25 відсотків. 12,3 відповідно 50%. При значенні 12,5 вольт - 75%. А щоб довести до 100% необхідно встановити прилад на заряд струмом 12,7 вольт.

Зарядний пристрій досить компактний і має дуже низьку вагу. Так представлений екземпляр важить всього 600 грам, що є дуже хорошим показником. Більш потужні пристрої важать більше, але і розраховані вони вже на батареї з підвищеною місткістю.

Не варто відмовлятися під час покупки від зарядних пристроїв з додатковими корисними функціями. Так частина з них може в автоматичному режимі провести діагностику джерела живлення, перевірити щільність електроліту і інші дрібні, але корисні можливості.

Універсальність зарядних пристроїв Блик, дозволяє вчасно проводити діагностику стану обладнання і вчасно виправляти його, щоб максимально продовжити термін служби АКБ.

Компанія АвтоЄвроТрейд пропонує купити зарядний пристрій БЛИК на сторінці https://aet.ua/zardyanye-ustroystva/zu-blik/.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Форма расчета

Расчет расстояния, времени, топлива, стоимости между пунктами.