Kamael.com.ua

Статьи

Освітлювальні прилади і світлофори на основі світлодіодів (LED)

Світлодіодні імпульсні дорожні знаки - це високоефективний засіб забезпечення безпеки дорожнього руху, яке добре видно як в денний, так і в нічний час доби. До недавнього часу світлодіодні дорожні знаки використовували в основному тільки при проведенні ремонтних робіт на трасах в темний час доби. В даний час світлодіодні активні LED знаки все частіше і частіше приходять на зміну стандартним дорожнім знакам в межах міста, особливо на пішохідних переходах.

Ліхтарі сигнальні - елементи сигнального освітлення, призначені для позначення зони дорожньо-ремонтних і будівельних робіт. Переважно їх використовують для попередження про потенційну небезпеку і розміщують по всьому периметру огороджується ділянки. Ліхтарі сигнальні світлодіодні відрізняються яскравим світінням, низьким енергоспоживанням і високими експлуатаційними властивостями завдяки захищеному протиударному корпусу. Дані моделі використовують в будь-яких місцях, де потрібно позначити зону проведення ремонтних робіт на проїжджій частині. Їх вставляють в віхи, конуси, бар'єри та інші переносні огорожі. Плафони ліхтарів виготовлені з удароміцного пластика, не вицвітають з часом і стійкого до дорожніх реагентів, що значно подовжує термін служби виробів. Усередині плафонів встановлені якісні світлодіодні або енергозберігаючі лампи, що володіють інтенсивним світінням.

Сигнальні ліхтарі працюють від акумуляторів, батарей або стандартної електромережі. ФС 12 розрахований на напругу 12В, НСП 03 - 220В, ФС 30 і ФС 4.1 живляться від батарейок (входять в комплект). При необхідності у нас ви можт придбати: блоки живлення, акумулятори різної ємності, зарядні пристрої до них. Будь-яке додаткове обладнання до ліхтарів завжди є в наявності на складі.

Флуоресцентні знаки - це тип дорожніх знаків, виконаних з флуоресцентної світловідбиваючої плівки. В якості фону лицьовій поверхні щита, на якому розміщуються постійні дорожні знаки, застосовується флуоресцентна плівка жовто-зеленого кольору з високою інтенсивністю световозвращенія, що має оптичну систему з мікропризм. Флуоресцентні дорожні знаки відрізняються високим ступенем світловідбивання в темний час доби. Світло, що потрапляє на основу плівки - відбивається з набагато більшої відстані, ніж світло, що потрапив на плівку типу А або Б. Таким чином, дорожні знаки на флуоресцентного тлі попереджають водіїв про можливу небезпеку попереду, з набагато більшої відстані, ніж знаки, виконані на інший плівці.

Флуоресцентні дорожні знаки - гарантія безпеки на дорозі! Ми готові виконати будь-який дорожній знак на флуоресцентного тлі, це можуть бути стандартні знаки ПДР або знаки з іншим зображенням на вашу макету. Розмір дорожнього знака може бути визначений відповідно до Держстандарту або ж виконується згідно з технічним завданням замовника. Завдяки власному виробництву, ми випускаємо дорожні знаки абсолютно будь-яких форм і розмірів. У найкоротші терміни, Ви отримаєте дорожні знаки на флуоресцентного тлі високої якості і за низькою ціною. Ми працюємо безпосередньо без посередників.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Форма расчета

Расчет расстояния, времени, топлива, стоимости между пунктами.